DkPanc

W jaki sposób najlepiej troszczyć się o swojego smartfona?

Z pewnością w czasie innowacyjnych technologii smartfony z dotykowym wyświetlaczem są standardem. W zasadzie większość ludzi wie, iż oprócz tego, że bardzo komfortowe to jednak są także całkiem delikatne i zagrożone uszkodzeniami.


Etui
Napisał: media.digest
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z tych właśnie przyczyn warto w szczególności zadbać o bezpieczeństwo najmocniej newralgicznych detali telefonu, a głównie wyświetlacza dotykowego, jaki może zostać popsuty, przykładowo zadrapany, albo pęknięty. Istnieje kilka zasadniczych trików, które są całkiem łatwe, a które efektywnie ochronią wyświetlacz - http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=40.

Podstawowym przykładem na bezpieczeństwo ekranu jest folia na telefon. Niestety dość często zapomina się o zakupie tego gadżetu do telefonu, a przypomina się w momencie, kiedy jest już po fakcie, czyli telefon został uszkodzony. Należy jednak dbać się o swój sprzęt, gdyż nawet zwyczajne używanie go może spowodować
Komórka
Napisał: John Karakatsanis
Na podstawie: http://www.flickr.com
sporo usterek. Czasami starcza zwyczajne etui do alcatel albo odpowiednie etui, które jest wytrzymałe na przykład pod względem upuszczenia telefonu na ziemię - zobacz np ten model. Podstawą jest folia ochronna, która jest absolutnym minimum, jeżeli chodzi o telefon. Folia na wyświetlacz chroni przed rysami a także przed pęknięciami, przykładowo podczas upadku. Kupno gadżetu z pewnością będzie tańsze, aniżeli wymiana wyświetlacza, która zwykle wynosi mniej więcej dwieście złotych. Wiadomo więc, że bardziej ekonomiczniej jest ufundować sobie dobry gadżet, który będzie zasadniczo nie tylko chronił sprzęt, ale również był jako przyjemny dodatek.

Każdy człowiek korzysta z telefonu, nieważne czy jest to starodawny model komórki, czy może ultranowoczesny smartfon, warto się o niego troszczyć, ponieważ dzięki temu będzie służył dłużej, prawie wcale nie zawodził oraz wyglądał ładnie. Nie sztuką jest przecież kupić najpopularniejszy model telefonu, trudnością jest o niego dbać oraz spowodować, iż pomimo mijającego czasu smartfon wyglądał się jak nowy, by był zadbany.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:13:27
Tagi: komórki, upadki