DkPanc

Ówczesne, wielkie zakłady pracy są całkowicie skomputeryzowane

Dawniej, niebywale wiele prac było wykonywanych wysiłkiem ludzkich rąk, a nadzór nad starannym ich wykonaniem również sprawowali ludzie.


Z upływem lat i coraz większym rozwojem techniki, praca ludzka w coraz większym stopniu była zastępowana przez komputery.
http://www.eyecpolska.pl/
Napisał: Purmo
Na podstawie: Purmo


To jasne, że człowiek wielokrotnie mógł nie zauważyć określonych wad produktów, niedostrzegalnych głównie w trakcie akordowej pracy i niepełnowartościowy towar trafiał do klienta (Eyec Polska - sprawdź ofertę systemu wizyjnego). To nie dziwi, ponieważ człowiek nie jest maszyną i może się pomylić. Te z przedsiębiorstw, którym zależy na własnych konsumentach nie dopuszczają do takiej sytuacji i kontrolę finalnego towaru zostawiają komputerom, a te mogą kontrolować wszystko nawet kontrola nadruku pozostaje w kwestii ich zadań.


Jest to o tyle łatwiejsze, iż niezwykle wiele dużych fabryk ma sposobność wyposażyć się w nowoczesny system wizyjny. Naturalnie, nie jedynie w cyklu produkcyjnym dostarcza to dużo korzyści. Taki system wizyjny to też nadzór nad mieniem firmy i zapewnienie bezpieczeństwa swoim zatrudnionym (www.eyecpolska.pl/zastosowania/). Dzięki niemu zatrudnieni okazują się bardziej zdyscyplinowani , co w wielki sposób wpływa na działanie zakładu, a w konsekwencji prowadzi naturalnie do dużo większej efektywności, a co za tym idzie i powiększenia zysków.
To w teraźniejszym czasie okazuje się przecież niezwykle ważne.


Teraźniejszy system, chociaż w bardzo dużym stopniu zmienił wizerunek fabryki, to daje faktycznie bardzo duąe możliwości.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-12 16:29:23
Tagi: efekty, praca, ludzie