DkPanc

W jaki sposób dobrze dobrać wielkość wykonanych ze skóry rękawiczek?

Dla dużej części ludzi zakup dobrze dobranych skórzanych rękawiczek, mógłby stanowić duży kłopot. A taki element garderoby jest wyjątkowo istotny w okresie zimowym, kiedy to od nich w dużej mierze zależy nasz luksus czy też także zdrowie.


Dobrze jest zatem poznać najpierw parę porad, dzięki którym nasz zakup będzie nam poprawiał nastrój przez niezwykle znaczny okres czasu.
Nie można albowiem zapominać, że czasami jest to bardzo istotny element stylizacji, który dopełnia nasz ubiór. Zarówno rękawiczki damskie, jak i te dla mężczyzn posiadają swe rozmiary (np. L, M, S) i mogą być sprzedawane w opcji z podszewką albo bez podszewki. Rozmiar tej części garderoby powinien być wybierany na podstawie szerokości ręki. Poprawny pomiar musi być wykonany na wyprostowanej dłoni przy przeprowadzeniu mierzenia obwodu za pomocą mocno dociśniętej miarki. Jest to bardzo skuteczna oraz prosta technika i można w ten sposób mierzyć rozmiar tak rękawic zimowych, jak i takich samochodowych.


kolarstwo
Napisał: www.nartyslowacja.pl


Poszczególne wymiary posiadają dopasowaną wielkość w calach albo centymetrach, np. chłopięce L to 9 cali lub 23 cm, lecz już kobiece L to 8 cali i 20 cm. Jeśli wymiar Twej dłoni mieści się pomiędzy dwoma sąsiednimi wymiarami rękawic, warto jest dobrać ten mniejszy, gdyż skórzane rękawiczki z czasem się trochę powiększą. Jeśli chcesz je kupić w tradycyjnym sklepie, mógłbyś je od razu przymierzyć.
Jeśli natomiast korzystasz z propozycji jakiegoś marketu Internetowego, w każdym wypadku mógłbyś zamienić produkt albo odstąpić od zakupu. Masz na to dwa tygodnie. Odesłać rękawiczki musisz jednak na swój koszt .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-22 08:51:08
Tagi: Internet, pomoc, produkt